• 27 PAŹ 16

  OFERTA Nauka j. angielskiego on-line

  Szanowni Państwo,

  Poniżej przesyłamy Państwu ofertę nauki j. angielskiego i j. niemieckiego rekomendowaną przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych – przygotowaną dla pielęgniarek i położnych oraz ich Rodzin.

   

  Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na konwencie Przewodniczących w dniu 19 października 2016 r. w zakresie przedstawienia Państwu, oferty nauki systemem on-line j. angielskiego i niemieckiego rekomendowanych przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych przekazujemy Członkom samorządu oraz ich Rodzinom bardzo atrakcyjną i innowacyjną ofertę nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. Został wynegocjowany dla Państwa Członków, bardzo korzystny rabat w wysokości 50% za roczny, kompleksowy kurs na platformie do samodzielnej nauki języków www.eTutor.pl.

   

  Najważniejszą korzyścią nauki online jest fakt, że z kursów możemy korzystać w momencie gdy mamy czas i ochotę na naukę – możemy uczyć się w domu lub w drodze do pracy. Skutecznie i szybko możemy doskonalić: rozumienie ze słuchu, wymowę, pisanie, czytanie, słownictwo oraz gramatykę. Nie tracimy czasu na dojazdy na tradycyjne kursy i eliminujemy wysokie koszty z tym związane.

   

  Nauka jest bezstresowa, dopasowana do aktualnego poziomu znajomości języka (dostępne są wszystkie poziomy) – a różnorodność materiałów sprawia, że chętnie wracamy do kolejnych lekcji. Platforma sama prowadzi użytkownika przez kolejne etapy nauki  i jednocześnie  jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.

   

  (Z kursów korzysta już ponad 480 tys. użytkowników. Jednocześnie platforma eTutor jest merytorycznie dostosowana do potrzeb Naszego środowiska. Powiązanie ze słownikiem diki.pl, daje możliwość szybkiej nauki specjalistycznego słownictwa medycznego używanego przez lekarzy, pielęgniarki i położne (ponad 28 tys. haseł i wyrażeń).

  Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie powyższej oferty w dniu 25 października 2016 r do członków Państwa Izby celem rozpropagowania powyższej informacji.

   

  Wyjątkowa oferta specjalna tylko dla Członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz ich Rodzin (ceny brutto):

  eTutor ANGIELSKI 12 miesięcy: 119 zł zamiast 239 zł (50% rabatu)

  eTutor NIEMIECKI 12 miesięcy: 84 zł zamiast 169 zł (50% rabatu)

  Wystarczy kliknąć w link https://www.etutor.pl/offers/ipip, aby dokonać zakupu. Oferta obowiązuje do końca 2016 r.

  Więcej informacji o kursach uzyskają Państwo po kliknięciu w link: eTutor angielskieTutor niemiecki.

  W przypadku szczegółowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z firmą LangMedia: Andrzej Felczyński, tel.797 573 980,email: andrzej.felczynski@langmedia.pl