• 08 CZE 18

  5 jubileuszowa edycja konkursu „Położna na medal”

  Szanowni Państwo

  Akademia Malucha Alantan ma zaszczyt zaprosić Państwa do składania nominacji w ramach 5 jubileuszowej edycji konkursu „Położna na medal”. To zaszczytne wyróżnienie od czterech lat przyznawane jest położnej, która w sposób szczególny wyróżnia się podejściem, empatią i doświadczeń dla kobiet w ciąży, podczas porodu i połogu.

  Nominacje do konkursu można składać do 31 lipca na stronie www.poloznanamedal2018. Głosy natomiast oddawać przez cały czas trwania kampanii do 31 grudnia.

  Laureatki kolejnej edycji konkursu poznamy w styczniu 2019 roku, a wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej Gali w marcu 2019 roku.

  Konkurs na najlepszą położną w kraju jest częścią ogólnopolskiej kampanii społeczno – edukacyjnej „Położna na medal”. Celem akcji jest podnoszenie świadomości w społeczeństwie dotyczącej roli położnej w okresie okołoporodowym, pokazanie, że położna to także wsparcie, źródło rzetelnej wiedzy, a także osoba, do której należy mieć zaufanie

  Planujemy wysyłkę plakatów i ulotek dotyczących konkursu. Przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera UPS. W przypadku potrzeby domówienia większej ilości materiałów, bardzo prosimy o informację zwrotną

  Pozdrawiam
  Prenatalis
  Katarzyna Paprocka
  Tel. 887 118 118

  www.akademiapoloznej.pl
  www.poloznanamedal2016.pl
  www.ksiazeczkazdrowia.pl
  www.natalispolska.pl
  www.wyprawkanoworodka.pl
  www.pieknenarodziny.pl