• 07 WRZ 18

  Wycieczka Mezőkövesd

  integracja / wypoczynek

  termin: 24-25.11.2018

   

  Kąpielisko termalne Zsóry w Mezőkövesd otwarte jest przez cały rok i posiada kilkanaście krytych i odkrytych basenów z wodą o różnej temperaturze są to baseny z siarkową wodą leczniczą, pomagającą na wiele schorzeń.Baseny posiadają wiele atrakcji: bicze i masaże wodne, podwodne prądy, sztuczna fala. W nowym „Świecie saun” oprócz tradycyjnej sauny fińskiej i kabiny parowej można znaleźć bio-saunę, saunę infra kabinę aromaterapeutyczną oraz kabinę solną. Jest źródło lodowe i basenik z zimną wodą do zanurzania się, jakuzzi. Można również skorzystać z masażu.Wody termalne Zsóry w Mezőkövesd na Węgrzech położone są w pięknym parku, kąpielisko termalne gwarantuje pełny relaks, na miejscu można zamówić też ciepłe i zimne posiłki korzystając z bogatej i taniej oferty tutejszych bufetów.

  Hotel Ametyst położony jest w odległości 3 km od centrum miasta Mezőkövesd, tuż obok łaźni termalnych Zsóry. Obiekt oferuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję, ogród z bezpłatnym sprzętem do grillowania, a także bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku.

   

  PROGRAM: 

  1 dzień – Zbiórka uczestników godzina 5:00 parking przy Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. Przejazd przez Słowację na Węgry (ok. 340 km, ok. 6 godzin). Przyjazd do Mezőkövesd. Zakwaterowanie. Po południu pobyt na terenie kąpieliska ZSÓRY. Obiadokolacja z zabawą tanecznąJ. Nocleg.

   

  2 dzień – Śniadanie. Pobyt na terenie kąpieliska ZSÓRY, czas wolny. Po południu wyjazd w drogę powrotną. Na trasie możliwa wizyta w Tokaju. Czas wolny na zakup win. Powrót w godzinach wieczornych / nocnych.

  cena379 PLN / os. 

   

  ŚWIADCZENIA:

  • transport autokarem klasy lux (pełne wyposażenie, 1 kierowca)
  • 1 nocleg w pokojach 2-,3-osobowych w hotelu AMETYST w Mezokovesd (hotel o standardzie turystycznym)
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja integracyjna z muzyką oraz degustacją wina w restauracji hotelowej

  (przystawka lub zupa, danie główne, deser, zimna płyta, napoje zimne, degustacja wina – 300 ml/os.; zabawa przy muzyce dyskotekowej/tanecznej z płyt CD)

  • opiekapilota
  • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż
  • bilety wstępu na kąpielisko ZSÓRY w 1. i 2. dniu wycieczki

   

  Zgłoszenia : telefonicznie biuro OIPIP w Rzeszowie tel. (17) 77 88 483
  Wpłata na konto do 7 dniu od zgłoszenia: OIPiP w Rzeszowie, Bank PKO S.A.
  82 1240 4751 1111 0000 5509 6478
  Tytuł wpłaty: wycieczka… nazwisko, data wyjazdu