• 22 MAJA 20

  Wszystko o eRecepcie w jednym miejscu – dla Pielęgniarek i Położnych!

  Szanowni Państwo,

   

  W odpowiedzi na aktualnie panującą sytuację epidemiczną w Polsce, związaną z szerzącymi się zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, PHARMINDEX Poland podejmuje szereg działań mających na celu wspieranie pracowników Ochrony Zdrowia w tej niecodziennej rzeczywistości.

   

  Tym razem chciałabym Państwu zaprezentować unikalne rozwiązanie łączące  wiedzę o produktach leczniczych dostępnych na polskim rynku z aktualnymi przepisami dotyczącymi  wystawiania e-recept wraz z możliwością treningu wystawienie e-recepty w rzeczywistym programie gabinetowym:

   

  https://youtu.be/JlJT8nL4ZMg

   

  W trosce o wspólne bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników Ochrony Zdrowia, tam gdzie to tylko możliwe podejmowane są działania mające na celu ograniczanie kontaktów i wizyt stacjonarnych, na rzecz  porady telemedycznej, konsultacji on-line oraz wystawienia recept elektronicznych, w tym przez uprawnione pielęgniarki i położne.

   

  W związku z powyższym oferuję Państwu bezpłatne narzędzie, które przybliży proces wystawiania e-recepty – „Trener Recept”  

   

  https://trener.pharmindex.pl/

   

  Co istotne „Trener Recept” zawiera moduł PIELEGNIARKI I POŁÓŻNE, który prezentuje::

  Ø  Leki, które może samodzielnie ordynować i wystawiać na nie e-receptę uprawniona pielęgniarka lub położna,

   

  Ø  Leki, na które może wystawiać e-receptę uprawniona pielęgniarka lub położna jako kontynuacja leczenia, w ramach realizacji zleceń lekarskich,

   

  Ø  Symulator wypisywania e-recepty pielęgniarskiej – uwzględniający wszystkie obowiązujące akty prawne,

   

  Ø  Opracowania  najważniejszych aktów prawnych  związanych z nowymi uprawnieniami dla pielęgniarki i położnej.

   

  Wierzę, że narzędzie, które Państwu prezentuję będzie przydatne zarówno w codziennej pracy pielęgniarek i położnych, jaka również w procesie kształcenia tej grupy zawodowej. Dlatego zachęcam do bezpłatnego zamieszczenia logo produktu „Trener Recept” skierowanego do m.in. Pielęgniarek i Położnych, na Państwa stronie internetowej (baner m.in. na – Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych https://nipip.pl/, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie – http://www.oipip.czest.pl/ ).