Cztery dni darmowych badań i porad w Podkarpackim NFZ

Podkarpacki NFZ zaprasza na 4 dni zdrowia, podczas których specjaliści aż z sześciu dziedzin udzielają darmowych porad, wykonają darmowe badania i odpowiedzą na nasze pytania. Wszystkie odbywać się będą w siedzibie Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie przy ul. Zamkowej 8. Wszystkie są darmowe, nie wymagają skierowania ani wcześniejszego umawiania się. Oto szczegółowy plan:

20 czerwca (czwartek) godz. 9:30 – 11:30:

  • badanie poziomu cukru we krwi wraz z interpretacją otrzymanego wyniku oraz konsultacje z ekspertem z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków,
  • konsultacje i porady z ekspertami Instytutu Podologicznego,
  • wstępny pomiar ostrości wzroku.

24 czerwca (poniedziałek) godz. 12 – 14:

  • instruktaż prawidłowego samobadania piersi, doradztwo i wsparcie prowadzone przez Stowarzyszenie „Rzeszowski Klub Amazonka”.

25 czerwca (wtorek) godz. 11 – 13:

  • konsultacje dla osób przyjmujących wiele leków, prowadzone przez dr nauk farm. Lucynę Samborską z Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej.

27 czerwca (czwartek) godz. 10 – 12:

  • badanie słuchu wraz z interpretacją wyników prowadzone przez mgr Monika Rzepa specjalistkę protetyki słuchu.

– Nie zostawiajmy naszego zdrowia na pastwę losu, zadbajmy o nie, gdy jeszcze jest to możliwe – zachęca Rafał Śliż, rzecznik prasowy Podkarpackiego NFZ. – Pamiętajmy również, że nasze dzieci obserwują nas i same – gdy będą dorosłe – będą tak postępować. Jeśli nauczymy ich gdy są małe, że o zdrowie trzeba dbać, to gdy dorosną same o to zadbają i przy okazji przypilnują nas – wtedy już starszych ludzi.

fot. freepik.com

podkarpacki_nfz_badania

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.